Devil`s Den
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Devil`s Den

I'm thinking of a way That I can make an escape, It's got me caught up in a web, And my hearts the prey, Do you really wanna throw your heart Away?
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Inscriere Personaj RPG

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Marice
Admin
Marice


Mesaje : 365
Data de înscriere : 14/07/2013
Varsta : 24
Localizare : On the bombs territory.

Inscriere Personaj RPG Empty
MesajSubiect: Inscriere Personaj RPG   Inscriere Personaj RPG I_icon_minitimeDum Iul 14, 2013 2:49 am

Aici va inscrieti personajul cu:

Nume/Prenume:
Porecla:
Specie:
Varsta:
Inaltime:
Calitati:
Defecte:
Poveste:
Poza:


Ultima editare efectuata de catre Marice Psyhedo in Dum Iul 14, 2013 2:56 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://devilsden.forumgratuit.ro
Marice
Admin
Marice


Mesaje : 365
Data de înscriere : 14/07/2013
Varsta : 24
Localizare : On the bombs territory.

Inscriere Personaj RPG Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere Personaj RPG   Inscriere Personaj RPG I_icon_minitimeDum Iul 14, 2013 2:55 am

Nume: Marice Rinslet
Porecla: Marcy/Marisa
Specie Monstru <3
Varsta: 16 (2 milioane)
Inaltime: 1.60
Calitati: Descurcareata,Talentata,Amuzanta,Linistita,Activa,Stie sa-si ascunda defectele fata de oameni, Visatoare , Amabila(Cateodata),Inventiva,Optimista.
Defecte:Incapatanata,Nepasatoare,Razbunatoare,Dezordonata,Lenesa,Temperamentala,Nebuna,Masochista,Tradeaza, Ii e frica de apa,Egoista,Ciudata,Fumeaza,Mincinoasa,Vulgara.etc
Poveste: Acum mult timp Marice a fost copilul unora dintre primele familii ale pamantului,doar ca ei au fost omorati in urma unui razboi si Marice s-a dus in iad unde a ripostat sa fie chinuita,si pentru ca era nebuna a creat un masacru in iad,ceea ce nu s-a mai pomenit pana atunci.Iar de atunci e un membru de onoare a regatului.Sufera de heterocromie (are un ochi negru si unul verde)
Poza:
Inscriere Personaj RPG Tumblr10
Sus In jos
https://devilsden.forumgratuit.ro
Skillet

Skillet


Mesaje : 224
Data de înscriere : 14/07/2013
Varsta : 25
Localizare : In your mind<3.

Inscriere Personaj RPG Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere Personaj RPG   Inscriere Personaj RPG I_icon_minitimeDum Iul 14, 2013 3:35 am

Nume/Prenume: Skillet Hanazaki
Porecla: Ski
Specie: vanator de fantome
Varsta: 16
Inaltime: 1.70
Calitati: de incredere, amuzanta, draguta, linistita(desi uneori e energica), intelegatoare uneori, curajoasa,puternica, tenace
Defecte: egoista, narcisista, lipsita de scrupule, cinica, nepasatoare, cruda
Poveste: Parintii i-au vandut sufletul diavolului dupa catevalui de la nasterea ei, deoarece au fost santajati de catre acesta. De atunci a primit misiunea de a captura sufletele evadate din iad si de a le aduce inapoi de unde au venit.
Poza: Inscriere Personaj RPG Tumblr_mgbqt8gAd81r62186o1_500
Sus In jos
Oanna

Oanna


Mesaje : 312
Data de înscriere : 14/07/2013
Varsta : 31
Localizare : New York

Inscriere Personaj RPG Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere Personaj RPG   Inscriere Personaj RPG I_icon_minitimeDum Iul 14, 2013 3:51 am

Nume/Prenume: Ayumi Wakeshi
Porecla: Ayu
Specie: inger
Varsta: 15 ani.
Inaltime: 1.55
Calitati: buna, pazitoare, prietenoasa
Defecte: -
Poveste: S-a nascut in Osaka..a dus multe greutati,ea era capul familiei..pentru ca atunci cand era mica fratele ei a devenit de partea raului.
Poza:Inscriere Personaj RPG Tumblr_m20ro9zcRb1rrjtueo1_500
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inscriere Personaj RPG Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere Personaj RPG   Inscriere Personaj RPG I_icon_minitime

Sus In jos
 
Inscriere Personaj RPG
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Inscriere Animal

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Devil`s Den :: Inscriere Personaj RPG :: Inscriere Personaj RPG-
Mergi direct la: